Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecane agencje pracy
Autor Wiadomość
michnik 

Wysłany: 2016-09-11, 18:13   Polecane agencje pracy

Czesc wszystkim,

Przenosimy sie z dziewczyna do Notts z Middlesbrough pod koniec wrzesnia, chcialbym Was zapytac drodzy forumowicze czy mozecie polecic sprawdzone agencje pracy, i tu wyjasnie a mianowicie mieszkajac w Middlesbrough jakis czas wie sie ktore agencje wysylaja sprawnie, szybko i bezproblemowo do normalnych miejsc a do ktorych lepiej nie isc bo szkoda czasu. Praca bedzie dla mojej dziewczyny bo ja juz posiadam, szuka czegos przy produkcji, konfekcjonowaniu, pakowaniu itp. Wczesniej pracowala w manufakturze produkujacej alkohole, whisky, gin itd. jezyk angelski poziom komunikatywny (GCSE level 1)

ps. liste agencji potrafie sobie wygooglowac, chodzi mi o jakies porady praktyczne.

ps2. z przyjemnoscia poznamy fajnych ludzi, jak by co to PW ;)

Dzieki wielkie

michnik 

Wysłany: 2016-09-13, 13:50   

F5 pomoze ktos ?

kondra1005 

Wysłany: 2016-09-14, 23:00   

Takie czasy kolego nastaly ze chyba nie ma sprawdzonych agencji pracy . Wszedzie cos sie czai . Albo problemy z kasa albo robota do bani , albo ..... albo itd itp .

michnik 

Wysłany: 2016-09-15, 18:29   

Dzieki Kondra, no takie czasy, damy rade :D

artur666 

Wysłany: 2016-09-18, 17:53   

Thorn Baker

Odpowiedz do tematu