Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Porady dla mam
Autor Wiadomość
Archiwum 

Wysłany: 2008-02-21, 20:24   Porady dla mam

Podziel sie swoja wiedza z innymi mamami.

Nottingham

agaciorrra 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-11-03, 15:50   

Ja niestety żadnej nie posiadam, jestem przerażona i na pewno rada innych by się tutaj przydała..

chinia24 
chinia24

Wysłany: 2008-11-03, 16:58   

Agaciorra czym jestes tak przerazona napisz postaramy ci cos pomoc , doradzic ........:)

happyseven 

Wysłany: 2008-11-03, 23:35   

Cześć
Mam nadzieję, że twoje przerażenie nie wynika z czegoś naprawdę poważnego...

Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy w angielskiej deszczowej szarej marnej rzeczywistości potrafi dziwić, wkurzać a nawet przerażac...

Niestety same wybralyśmy, że chemy tutaj żyć (Anglicy nas na siłę tutaj nie ściągneli)trzeba się przyzwyczaic i z pokorą przyjmować, wymogi i nakazy angielskich instytucji wszelakiego rodzaju, choć czasami nam Polakom wydają się nie do przyjęcia, głupie, kretyńskie...

Nasze forum jest po to, aby się wyzalić, poszukać pomocy i rady, jeżeli chcesz porozmawiać na nurtujace cię tematy napisz, sprobujemy wspólnie poszukac rozwiązania, lub chociażbby podtrzymać cie na duchu ;)
pozdrawiam serdecznie

agaciorrra 

Wysłany: 2008-11-19, 10:33   

No po pierwsze: mój świat wywraca się cały do góry nogami
po drugie: moja skóra nie reaguje na to za dobrze
po trzecie: chyba najbardziej przerażające: przyrost wagi i obawa, że potem tak zostanie ;(

chinia24 
chinia24

Wysłany: 2008-11-19, 20:20   

Czesc nie przejmuj sie ja przed ciaza warzylam 48 kg ,cala ciaze smarowalam sie kremami na rozstepy i nic to nie dalo bo i tak wyszly .Wiesz ja przytylam 32kg to wiem co czujesz ale zaczniesz spacerowac z bobaskiem to zaraz zrzucisz mi sie udalo bez zadnych diet samymi spacerkami ,nie martw sie bedzie dobrze :570:

gudrun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 18:13   

co do kremow to ja moge powiedziec jedno bys nie popelnila mojego bledu..trzeba sie nimi smarowac od poczatku ciazy. przez pierwsze 3-5 miesiecy skora jest najbardziej wrazliwa na zmiany hormonalne i to wtedy jest na nie czas

ja bardzo "madrze" zaczelam je stosowac dopiero jak zaczal robic mi sie brzuszek a u mnie to bylo dopiero kolo 7 tak na prawde i moglam sobie to zupelnie darowac bo nic mi wtedy juz nie pomogly i niestety rozstepy sa..

ale na rynku nie brakuje kremow ktore je redukuja wiec nie ma sie czym obawiac jesli nawet sie pojawia..

co do wagi: potwierdzam ze chinia24 jest chuda jak patyk, nie wiem jak to mozliwe ze wazyla az tyle w ciazy..
wiesz jak urodzisz nie bedziesz miala czasu ani jesc, ani spac i bedziesz biegac od dzieciecego lozeczka do kuchni czy gdzies tam :D ..wiec schudniesz ani sie obejrzysz :D

agaciorrra 

Wysłany: 2008-11-25, 18:19   

Hmm z rostępami to ja na szczęście problemów nie mam , raczej zostałam zaatakowana na buzi :567: Szoruje, szczotkuje peeligami i nico. Może ktoś coś potrafi polecić ??? Pomoc mile widziana :568:

aneczkaori 
SPN

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-11-26, 10:43   Rada

Moja dobra rada to udać się po fachową pomoc do kosmetyczki, bo zamiast sobie pomóc możesz nieżle pogorszyc sprawę. Najprawdopodobniej są to zmiany hormonalne i u ciebie akurat na twarzy.
Polskie kosmetyczki ogłaszają się na stronie w dziale ogłoszenia.
Pozdrawaim

agaciorrra 

Wysłany: 2009-04-04, 21:02   

Ha, dolegliwości zażegnane. Buzia się poprawiła, a na szczęście końska dawka kremu Perfecta Mama i na razie rozstępów nie mam, no i moja największa obawa póki co jeszcze mnie nie dopadła ( przyrost wagi jedyne 5-6kg) Byle by tak dalej i tylko przeciągnąć te ostatnie 10tyg :D :D

Odpowiedz do tematu