Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
3 miesieczne dziecko
Autor Wiadomość
madziunia14271

Wysłany: 2013-09-02, 20:24   3 miesieczne dziecko

Witam! mam maly problem moj syn nie chce pic mleka z butli :/ w 2 miesiacu nie bylo z tym problemu ale teraz gdy skonczyl 3 miesiac koniec nawet nie chce ssac jak tylko podaje mu butelke to sie krzywi :/ juz wszystkiego probowalam karmie piersia tylko musze wprowadzic mleko modyfikowane :/ czytalam na forum ze mozna wymieszac mleko z kaszka tylko jaka ?? moze macie jakies sposoby ? prosze o pomoc. pozdrawiam

iwonka.92

Wysłany: 2013-09-02, 21:01   

Możesz kupić w pl sklepach kleik ryżowy moja mala jadla tak.A spawdzałaś czy może mały ma pesniawki ja języku bialy osad?

kasiulka89 
kama 123

Wysłany: 2013-09-02, 23:28   

Uważaj na kleiki i kaszki ma dopiero 3 miesiące...mojemu dałam jak miał 5 i od razu brzuszek bolał strasznie;/ lepiej żeby jeszcze mleko jednak ssało. A może je coś boli? Mój nie chciał ssać,mimo tego że wcześniej jadł dosć dużo , później okazało się że miał zapalenie uszu obustronne ... fakt był bardziej rozdrażniony i marudny ale bez przesady. Próbuj z tym mlekiem , może cumelek od butli mu nie pasuje .

madziunia14271

Wysłany: 2013-09-03, 16:39   

ma czysty jezyk. kurde nuz wszystkiego probuje nie wiem co sie stalo miesiac temu tak dobrze jadl z butli a teraz koniec wrog numer 1 :/

madziunia14271

Wysłany: 2013-09-03, 16:41   

I probowalam roznych butelek I nic nawet smoczka nie lubi possac ach cycoholik :562:

agan 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2013-09-04, 00:33   

A probowalas zmienic mleko? Moja tylko Nan tolerowala (w Pl co prawda) nie wiem jaki tutaj wybor, bo przeciez 8 latki juz nie bede karmila butla ;)))

Zaczelabym od zmiany mleka jesli jest mozliwosc.

Kaszki i inne duperele zostaw na pozniej. Szkoda dziecko meczyc.

kasiulka89 
kama 123

Wysłany: 2013-09-04, 12:45   

hehe jak widać, woli cyca:P znam wiele dzieciaków które ssały tylko pierś , absolutnie nie tolerowały butli! Więc albo skończ już z karmieniem piersią lub kup laktator :) zgłodnieje to chwyci się butli:)

madziunia14271

Wysłany: 2013-09-06, 15:05   

Witajcie probowalam wszyskiego co tutaj piszecie i zmane mleka i mam laktator nie chce pic z butelki nawet mojego mleeka ! miesiac temu normalnie pil z butli i moje i modyfikowane mleka ale ze musialam kechac po paszport do manchesteru to zostawilam Go z moja siostra na te 9 godzin i tragedia nie chcial jesc z butelki wogole ! i od tamtej pory koniec zacial sie strasznie :/ :/ juz nie wiem co mam robic :/

Alicja 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-09-06, 18:28   

A dlaczego nie chcesz karmic tylko piersia? Poza tym co to za pomysl z tymi kaszkami? Przeciez takie malenstwo nie ma jeszcze dobrze wyksztalconego ukladu pokarmowego. Wpedzisz je w chorobe: alergie lub nietolerancje pokarmowe. Smoka nie chce ssac, bo moze mu zabki rosna, albo smak gumy nie odpowiada. Jesli masz mozliwosc karmic piersia to tylko piers do 5-6 miesiaca,nawet dopajac nie musisz, a dopiero potem stopniowo mozesz wprowadzac inne pokarmy.
Zacial sie, bo jak przez 9 godzin probowano mu wcisnac smoka z butelka...Kazdy by sie zacial.Teraz rzeczywiscie tylko piers zostaje

madziunia14271

Wysłany: 2013-09-07, 10:49   

Alicjo bardzo bym chciala karmic tylko piersia ale jak napisalam musze wprowadzic mleko modyfikowane.

Alicja 

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2013-09-07, 13:48   

Musisz wprowadzic mleko modyfikowane, bo idziesz do pracy i dziecko zostawiasz pod cudza opieka, czy musisz wprowadzic mleko modyfikowane, bo ktos stwierdzil, ze dziecko malo przybywa na wadze? Jesli musisz pracowac to rzeczywoscie butelka musi byc, ale jesli ten drugi powod to kompletna bzdura. Niemowleciu do 6 miesiaca zycia calkowicie wystarcza pokarm z piersi. Dzieci tak karmione sa szczuplejsze niz te na butelce. Okolo 6 miesiaca traca nawet na wadze, ale to nie problem, bo mleko matki to najbardziej wartosciowy pokarm jaki mozesz mu ofiarowac. Moze masz problem z bolacymi sutkami, albo myslisz ze masz za malo pokarmu, albo dziecko ciagle chce ssac? Ja tak mialam. To wszystko jest do pokonania i to jest rozne u roznych dzieci. Jesli myslisz, ze pokarmu masz za malo, to pij duzo, pij tez koper wloski, przystawiaj do piersi tak czesto jak dziecko chce. Jesli sutki sa obolale i obgryzione to moze dziecko nieodpowiednio je chwyta, tego tez musi sie nauczyc. Moze zmien pozycje z ktorej je przystawiasz. Czestsze przystawianie do piersi pobudza tez produkcje mleka. A jesli musi byc karmione jak ciebie nie ma, to moze sprobuj podawac mleko z kubeczka z dziubkiem. Tak tez niektorzy robia. Jesli jednak masz szanse byc ciagle przy dziecku to tylko piers i nie sluchaj gadania, ze to nie wystarcza. Wykarmilam syna piersia i karmilam go bardzo dlugo jeszcze jak juz jadl normalnie. Duzo z nim podrozowalam, byl czas, ze chodzilam z nim do pracy i zawsze dostawal piers. Niesamowita wygoda a i psychiczny komfort dla dziecka. Bardzo duzo czytalam na ten temat przed decyzja karmienia piersia. W moim domu nie bylo zadnych smoczkow ani butelek, Zadnego mleka modyfikowanego czy innego nie dostawal. Gluten w postaci kaszek zaczal jesc dopiero od 6 miesiaca zycia. Powodzenia

Odpowiedz do tematu