Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Paszport dla niemowlaka
Autor Wiadomość
agab 

Wysłany: 2013-05-30, 08:58   Paszport dla niemowlaka

Hej chciałabym wyrobić dziecku ( 4 mce) paszport w polskiej ambasadzie, wiem ze potrzebny jest certyfikat urodzenia dziecka - ja mam copy of an entry I nie Wiem czy to jest prawdxiwy birth certificate czy to wystarczy?

Polskie Wypieki

Wysłany: 2013-05-30, 21:14   

Czesc,

Potrzebny jest full birth certyficate

Pozdrawiam

mamuska25

Wysłany: 2013-06-05, 20:59   

Wogole 22 czerwca jest kolo kosciola Ambasada i mozna wyrobic paszport ale trzeba zapisac sie na ich stonce.Fajna sprawa bo nie trzeba jechac caly dzien i sie meczyc :D

zzolina 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-06-05, 21:17   

DYŻUR KONSULARNY
Konsulat Generalny RP w Manchesterze uprzejmie informuje, że najbliższy dyżur konsularny odbędzie się w Nottingham w dniach od 21 do 22 czerwca 2013 r.
21 czerwca – Nottingham, siedziba The Signpost To Polish Success (SPS) , Tennyson, Unit B , Forest Road West , NG7 4EP.
W tym dniu przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów – dla dzieci i dorosłych.
22 czerwca - Parafia Polska w Nottingham, 2 Sherwood Rise, NG7 6JN W tym dniu przyjmowane będą wnioski o paszporty dla dzieci do 12 roku życia oraz wnioski o paszporty tymczasowe, sprawy prawne i obywatelskie. Aby umówić się na spotkanie z konsulem w trakcie dyżuru konsularnego należy wysłać e-mail pod adres: manchester.kg.msk@msz.gov.pl.W treści maila prosimy o podanie miejscowości do której chcemy się umówić na dyżur a w treści maila następujących informacji: 1. Imię i na- zwisko; 2. Rodzaj załatwianej sprawy (np. złożenie wniosku o paszport tymczasowy dla małoletniego); 3. Dane dotyczące osoby, dla której będzie składanych wniosek w tym – dokładna data urodzenia, 4. informacja o posiadanych paszportach oraz w przypadku dzieci informacje o posiadaniu polskiego aktu urodzenia oraz numeru PESEL. 5. Dane kontaktowe w tym numer telefonu oraz adres zamieszkania;
Osoby, które zostaną zapisane na dyżur otrzymają mailowo potwierdzenie spotkania wraz z szczegółowymi informacjami do- tyczącymi daty i godziny spotkania, oraz dokumentów, które należy przynieść ze sobą na spotkanie.

Tu sa informacje zwiazane z Konsulatem;-)

moira2222 
kasia

Wysłany: 2013-06-06, 13:36   

Witam chciała bym sie zapytac o ta kopertę o której jest wspomniane ze trzeba przyniesc ze soba koperte juz z dokonana wpłata za przesyłke . jak ona wyglada?????

deedee 

Wysłany: 2013-06-08, 17:10   

Hej kupujesz ja na poczcie jest ona szara z napisami.Jak zapytasz w okienku napewno ci powiedza o jaka dokladnie chodzi :)

Odpowiedz do tematu