Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Podstawowe informacje o Polskiej Szkole w Nottingham
Autor Wiadomość
kris 
Kris

Wysłany: 2009-10-01, 07:26   

szkoda ze nie sledzisz calego tematu o polskiej szkole i stronie internetowej pomysl byl ale umarl smiercia naturalna

Rema$ 

Wysłany: 2009-10-04, 20:11   

Widze ze nie ma chetnych zeby zrobic ta stronke : (
Aaa mogla by sie przydac ;D Zdjecia by sie dodawalo ze sql itd ; ]

:562:

POLACZKI FROM POLSKA!

kris 
Kris

Wysłany: 2009-10-05, 08:59   

widzisz dalej twierdze ze nie przesledziles tematu polskiej szkoly a dokladniej strony internetowej

Rema$ 

Wysłany: 2009-10-07, 13:58   

Przesledzilem ... - . -

Nie wiem ocb ... Ale zamiast ciagle pisac to samo napisal bys ocb ....

POLACZKI FROM POLSKA!

NewGuy07

Wysłany: 2009-12-10, 08:36   

Witam wszystkich...
Napisałem e-mail pod ten adres (plcc.nottingham@tiscali.co.uk) i czekam, czekam i jeszcze raz czekam na jaką kolwiek odpowiedź. Wiem że stronka jest w robocie ale ja chciałem się dowiedzieć co to za szkoła, czy można zdobyć w niej mature, jak z płatnością itp. Czy ktoś mi odpowie na takie podstawowe pytania??
Z góry dziękuje..!

aneczkaori 
SPN

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-12-10, 22:44   O szkole

Prosze zadzwonić pod wymieniony numer telefonu w temacie :Podsawowe informacje o Polskiej Szkole w Nottingham a zapewne wszystkie informacje zostana udzielone.
Można zdać maturę z języka polskiego-tylko.

Nikolette
Szukam Kulturalnych

Wysłany: 2013-03-02, 21:17   

Witajcie!!! Rodacy!!! Czy ktos mi pomoze.Mam takie pytanko czy warto zapisywac Mlodzierz Szkolna w wieku14lat do Szkoly polskiej tylko na 2godz.-Dlaczego nikt nie otworzy Szkoly Polskiej od Pn do Pt ,jak jest w Londynie,oczywiscie za taka Szkole sie placi,chyba od £60 tyg.lub £120 tyg.i trwa wiecej godzin,bo chyba tak jak w Polsce po 6godz,nie jestem pewna musialabym zajrzec.Ja chcialam zapisac moja Corke,ale ona nie chciala,bo daleko o wogule dwa jezyki i wiecej zadan,ale za to mialaby wiecej znajomych,a nie tylko kolezanki Angielskie to nie to samo.

koala11 

Wysłany: 2013-03-06, 18:11   

Hm,ale jak to możliwe..?nauka w angielskiej szkole twa przewaznie 5 razy w tygodniu,od 9 rano do ok 15(zależy od szkoły).Kiedy niby odbywają się sześciogodzinne zajęcia w tej polskiej szkole?
Na Wyspach organizowane są tkz. polskie szkoły sobotnie,4 godziny,w sobotę,jak nazwa wskazuje.Nauka tam nie jest obowiązkowa,w odróżnieniu do szkoły angielskiej-spróbuj NIE posłać dziecka do szkoły w UK...
Moja "młodzież" odmówiła współpracy w kwestii tkz polskiej szkoły,z ochotą za to udzielają się w polskim harcerstwie;)

Odpowiedz do tematu