Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka dieta na odchudzanie
Autor Wiadomość
marysiu

Wysłany: 2017-11-16, 18:58   Jaka dieta na odchudzanie

Czy dieta Dukana na odchudzanie to dobry pomysł - czytałem na LiveDiet24, że może przynieść efekty. Kumpel od hkssystem.com.pl też ostatnio starał się schudnąć ale na własną rękę i bez efektów. Jak sądzicie, czy wybór dietetyka do pomocy to dobry pomysł?

fifirifi 

Wysłany: 2017-11-28, 21:57   

Szczerze? To najgorsza dieta jaka wogole kiedykolwiek wymyslono.. Wiesz co to jest efekt jojo? No to wlasnie on wystepuje przy tej diecie. Czlowiek bardzo szybko chudnie przy okazji wyniszczajac doszczetnie swoj organizm a potem konczy diete i przybiera to co zrzucil z nawiazka. Jesli chcesz schudnac to cwicz, jedz systematycznie i zdrowo. Ja np zamawiam posilki w macro bios barze bo sa opartew o produkty ekologiczne wiec zdrowe i pelnowartosciowe. Do tego dbam o swoj rozwoj fizyczny i pije duzo wody. Efekty sa rewelacyjne

Nerwyt

Wysłany: 2017-11-30, 13:37   

Najlepiej skuteczna, czyli inna.

Kitkux 

Wysłany: 2017-12-11, 12:47   

Najlepiej specjalnie ułożona przez specjalistę (!!!) ewentualnie jedna z gotowych diet, ja polecam od siebie dietę Dukana.

jakb7p2

Wysłany: 2018-01-05, 17:01   

Dieta jest ważna w odchudzaniu ale może się okazać niewystarczająca.. Ja polecam dołączyć do diety tabletki na odchudzanie na przykład amlan forte - ma wiele pozytywnych opini i wiele osób te tabletki poleca (pewnie działają świetnie) Dzieki takiej sumplementacji pozbędziecie się boczków raz na zawsze :D

Benna21 

Wysłany: 2018-01-08, 11:27   

Na pewno dieta i ruch to podstawa, żeby schudnąć. A co myślicie o takich preparatach jak ten na tej stronie Sporo osób go zachwali i zastanawiam się, czy mi też by pomógł. Stosowaliście go kiedyś? Po jakim czasie widać już pierwsze efekty?

annecckka29

Wysłany: 2018-01-10, 14:09   

Ciekawe propozycje dałyście, według mnie niektóre nawet niezłe, jeśli szukacie mega wskazówek to osobiście polecam wam zajrzeć na ofertę, Jarmuż gdzie możecie znaleźć właśnie suplementy diety zawierające najważniejsze witaminy oraz minerały w 100% naturalnej biologicznie formie

MrBarbara

Wysłany: 2018-01-16, 07:31   

Lepiej nie odchudzać się samemu bo można sobie tylko krzywdy narobić. Idź do dietetyka, który ułoży dla Ciebie odpowiednią dietę.To będzie zdecydowanie najlepsze bo będzie w pełni dopasowane do Twojego organizmu. Warto też ćwiczyć bo efekty samej diety ciężko jest utrzymać na dłuższą metę jeśli nie połączy się tego z wysiłkiem fizycznym. Ja wspierałam też efekty diety i ćwiczeń suplementami, które pomagały mi kontrolować masę. Jak ktoś jest zainteresowany można tutaj o nim poczytać:http://www.biegamy.pl/diety/berrator-jak-stosowac-oraz-gdzie-kupic Moim zdaniem jest skuteczny a przynajmniej bezpieczny dla organizmu. Wystarczy spojrzeć na skład.

katarzynar

Wysłany: 2018-01-18, 21:16   

Dokładnie uważam tak samo jak kolega powyżej. Z drugiej jednak strony warto szukać innych rozwiązań.

PacjentEd

Wysłany: 2018-01-19, 08:18   

Ja bym zaczął od zwykłego ruchu fizycznego. Wieczorne bieganie, czy po prostu zwykła bieżnia mogą okazać się zbawienne.

kalifornia 

Wysłany: 2018-01-19, 20:14   

Ja jak chciałam się odchudzać to napisałem zapytanie do Michała Wrzoska jak rozpocząć dietę No i wszystko mi wyjaśnił i ulożył jadłospis. Jest super :D i Michał i dieta ;D bo bardzo motywuje a posiłki są smaczne

Odpowiedz do tematu