Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
Walcz o prawo pobytu w Wielkiej Brytanii
Autor Wiadomość
viperz 
viperz

Wysłany: 2017-10-03, 07:32   Walcz o prawo pobytu w Wielkiej Brytanii

Ja apolagise z wyprzedzeniem mój polski jest straszne tak im przy użyciu programu tłumaczenia, aby mi pomóc.

W czerwcu 2016 r. Wielka Brytania została rozdarta po połowie, ponieważ kraj został oszukany do głosowania, aby opuścić Unię Europejską i izolować wszystkich obywateli UE pracujących w naszym kraju, nie mając pewności, że mógł pozostać w pracy i podnieść rodzinę.

Nie można tego wydarzyć, a teraz twoja sprawa zostanie wysłuchana, a twoja kolej, by powiedzieć, że nie, aby chronić Twoje prawa jako obywatela UE.
W całym kraju odbyło się masowe rajd, aby powiedzieć rządowi NIE! a na każdym kroku przeciw stawiliśmy się im, ale teraz twoja kolej na Rajdzie Nottingham i wszyscy obywatele UE w Nottinghamshire, Leicestershire, Northamptonshire i Lincolnshire są proszeni o przyłączenie się do Brexit.

2pm Sobota 14 października 2017 r. Na posągu Briana Clougha na Starym Rynku (ulica naprzeciw lwów) jest miejscem, w którym będziemy trzymać wasze rajd.

Każdy jest mile widziany w każdym wieku wszystkich narodów, aby położyć kres spaleniu praw.

link do facebooka

Strona internetowa

Wszyscy są mile widziane, proszę rozsiewaj to słowo i powiedz wszystkim.
ulotek i plakatów dostępnych do reklamowania rajdu.

Dziękuję Ci

domeno

Wysłany: 2017-11-11, 11:00   

jako obywatel Polski chcialbym POLXITU :)

Odpowiedz do tematu