Zaloguj 

Strona główna      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  
 Ogłoszenie 

Strona i forum PoloniaNottingham.com - nie są w żaden sposób związane ze stowarzyszeniem Polonia Nottingham

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOC W ANGIELSKIM
Autor Wiadomość
goonie

Wysłany: 2016-05-24, 13:54   POMOC W ANGIELSKIM

Witam! Jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego od 17 lat z tytułem magistra filologii angielskiej. Oprócz nauczania, zajmuję się również tłumaczeniami dla różnych firm, w tym pomocą przy prowadzeniu konwersacji z zagranicznymi partnerami. Udzielam także prywatnych korepetycji w domu uczniów. Cena: 15 Funtów za 60 min wraz z dojazdem

Ponadto chciałem dodać, iż chętnie pomagam przy wypełnianiu wszelkich dokumentacji
i w tym celu równiez dojeżdżam na miejsce. W każdej chwili jestem gotowy również wcielić się w role tłumacza, gdy trzeba odwiedzić jakiś urząd, czy tez pójść na ważne spotkanie. Dotyczy to np: SZPITALI, PRZYCHODNI, SĄDU, PLACÓWEK EDUKACYJNYCH, COUNCILU, BANKÓW oraz wiele innych miejsc.

POMAGAM RÓWNIEŻ W ZDOBYCIU:
- CHILD BENEFIT
- CHILD TAX CREDIT
- WORKING TAX CREDIT
- HOUSING BENEFIT
- ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH
- SZKOŁY DLA DZIECKA
- RAT NA ZAKUP TOWARÓW, itd...

Ponadto, wraz z ANGIELSKIM ADWOKATEM pomagam rozwiązać i załatwić WSZELKIE SPRAWY PRAWNE. Oto link :

http://www.trentlaw.co.uk/#!jakub-jankowski/c63h

Pozdrawiam, Jakub, tel: 07732875589

P.S. Zebrałem już dużo pozytywnych rekomendacji, które to można zobaczyć w moim ogłoszeniu w dziale: USŁUGI

P.S. Bardzo proszę, w ważnych przypadkach, o odwoływanie zajęć na co najmniej 48 godzin przed zaplanowanym spotkaniem, gdyż to daje mi szansę na uzupełnienie sobie luki kimś innym. W przeciwnym razie uznajemy zajęcia jako odbyte i zapłacone.

kijuh5545

Wysłany: 2017-12-09, 07:59   

a co to za szkolenie

Odpowiedz do tematu